search
GirişSORU SORABİLMEK İÇİN HERHANGİ BİR SORUYU PUANLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. Sadece 101 puan ve üzeri kullanıcılar soru sorabilir.

0 oy
8.2k gösterim
Valorant oynarken bazen oyuncular entry'sin sen gir. Entry fragger alıyosun bi bok yapmıyosun, fragger köpek gibi şeyler söylüyorlar. Ne demek bu kelimelerin anlamları ?
5.1k puan
düzenledi

1 cevap

0 oy

Öncelikle bu terimler valorant ve cs gibi search and destroy fps oyun modunda yaygın bir terimdir. Öncelikle entry'nin türkçesi giriş demektir. Fragger'ın türkçesi ise skorcu, skor alan anlamlarını taşımaktadır. Oyunlarda ise Entry bir yere gidilirken önden girme durumuna denmektedir. Örneğin a bölgesine en önden kişi entry'ye gitmiş anlamını taşımaktadır. Fragger ise skor kovalayan, skor için oynama olayına denmektedir. Örneğin takım arkadaşlarınız girerken bekleyip onlar savaşırken çıkıp skor alma belki bazen ks atma olaylarını gerçekleştiren kişilere veya takımında çok skor alan kişilere fragger denilir. Son olarak Entry Fragger ise oyunlarda bir role karşılık gelmektedir, entry fragger rolünde oynayan kişiler genelde önden girip skor almaya çalışıp takımına yolu açan kişilerdir. Valorant için örnek jett, phoenix, reyna, raze entry fragger rolü karakterleridir.

5.1k puan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 1.4K gösterim
1.4K gösterim
Valorant yayınları izlerken vandal'ın fire rate'i arttı artık baya güçlü gibi bir cümle duydum. Ne anlamda kullanılıyor bu fire rate ?
8 Ekim 2020 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 8.8K gösterim
8.8K gösterim
Valorant'ta entry aldım, entry al biraz, entry skorum çok yüksek diyolar nedir bu entry skoru ?
13 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 1.7K gösterim
1.7K gösterim
Valorant turnuvalarını izlerken tradeli oynamaları lazım, tradeini alamadı gibi şeyler söylüyorlar ne demek bu trade ?
22 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 1.3K gösterim
1.3K gösterim
valorant'ta crosshair'ın çok kötü, o nası cross gibi şeyler söylüyorlar ne demek bu crosshair ?
21 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 1.3K gösterim
1.3K gösterim
Valorant maçlarını izlerken bonus round diyorlar. Ne demek bu bonus round ?
20 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu