search
Giriş
0 oy
14 gösterim
Assassin's Creed Valhalla dağa tırmanıp görüş etkinleştireceğim ama tırmanamıyorum. Nasıl yukarı tırmanılır?
3.0k puan

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bir önceki oyun olan Assassin's Creed Odyssey'de alıştığımız Yürüme Tuşları+Shift ile her yere tırmanabilirken artık Assassin's Creed Valhalla'da varsayılan olarak Yürüme Tuşları+Space ile değiştirilmiştir. Bu yüzden tırmanamıyor olabilirsiniz.

3.0k puan
seçti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 2 gösterim
2 gösterim
Assassin's Creed Valhalla Explosive Arrows skili haritada nerede? AC Valhalla'da duvar patlatmak için ok yeteneği bilmemiz gerek. Bu ok yeteneğini nereden öğreneceğiz?
3 saat önce canonka 3.0k puan sordu
0 oy
2 cevap 3 gösterim
3 gösterim
AC Valhalla'da bazı hazineler Kırılabilir taş duvarların arkasında oluyor. Ama bu duvarların yanında patlatma malzemeleri her zaman olmuyor. Aşağıdaki gibi kırılgan taş duvarlar nasıl kırılır?
2 gün önce canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 6 gösterim
6 gösterim
AC Valhalla balık yakalama nasıl yapılır? Assassin's Creed Valhalla balık yakalama görevi nasıl yapılır? AC Valhalla balık nerede bulunur?
2 gün önce canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 5 gösterim
5 gösterim
AC Valhalla zamanı ilerletmek nasıl olur? Assassin's Creed Valhalla meditasyon nasıl yapılır? AC Valhalla zamanı ileri sarmak mümkün mü?
19 Ocak canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 11 gösterim
11 gösterim
AC Valhalla Asgard'dan nasıl çıkılır? AC Valhalla rüyadan nasıl uyancaz? Assassin's Creed Valhalla Asgard'dan İngiltereye nasıl gidilir?
18 Ocak canonka 3.0k puan sordu