search
GirişSORU SORABİLMEK İÇİN HERHANGİ BİR SORUYU PUANLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. Sadece 101 puan ve üzeri kullanıcılar soru sorabilir.

0 oy
77 gösterim
Game+ oynarken ne kadar internet harcadığını değiştirebiliyor muyuz ?
5.1k puan

1 cevap

0 oy

Öncelikle uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra (nasıl kayıt yaptırıyoruz diyenler için tıklayınız.) ayarları açıyoruz.

  

  

2 Dengeli ayarında, sahip olduğunuz internet hızında mümkün olan en iyi görüntü kalitesi ve kare hızı için internetinizden sonuna kadar yararlanır.

  

 

3 Veri tasarrufunda, oyun oynarken kullanılan veri miktarı minimuma düşürülür. Yine de iyi kalite ve kare hızı alabilirsiniz. Tabi dengelide olduğu kadar iyi görüntü ve kare kızı alamazsınız.

  

 

4 Yarış seçeneğinde, yayın akışınız oyun sırasında mümkün olan en düşük gecikme ile size paylaşılır. Tabi bu seçenekte yaklaşık olarak saatte 6 gb'a kadar veri kullanılacaktır. Mobil verideyseniz veya kotalı internetiniz varsa bu seçeneği kullanmanızı önermem. Fakat lol, cs gibi oyunlarda bu seçenek çok işinize yarayacaktır.

  

 

5 Özel seçeneğinde ise görüntü kalitesi, kare hızı gibi seçenekleri siz seçebilirsiniz. Örneğin siz kare hızına önem vermeyip görüntü yüksek olsun diyorsanız görüntü kalitesini maksimuma çekip, kare hızınızı düşürebilirsiniz. 

  

 

Bu seçenekleri doğru değerlendirip, sahip olduğunuz internete göre yayın akış kalitenizi seçerseniz, kota veya mobil veri bitmesi gibi dertleriniz olmayacaktır.

3.5k puan
düzenledi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 gösterim
126 gösterim
Game+ ta sorun yaşamamak için internet hızı ne kadar olmalıdır? Game+ ta akıcı pingsiz bir oyun için internet hızı ne kadar olmalı?
3 Mart 2021 garavel 3.5k puan sordu
0 oy
1 cevap 57 gösterim
57 gösterim
Game+ kaç gb ? game plus ne kadar yer kaplar?
3 Mart 2021 garavel 3.5k puan sordu
0 oy
1 cevap 148 gösterim
148 gösterim
Game+'ta hangi sunucuda oynadığımı nasıl seçebilirim ? Game+ sunucu seçimini nasıl yapabilirim ?
3 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 342 gösterim
342 gösterim
Steam'de bulunan oyunları game+'ta nasıl açabilirim ? Steam'de sahip olduğum oyunları game+'ta nasıl görüntüleyebilirim ?*
3 Mart 2021 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 191 gösterim
191 gösterim
Game plus a nasıl üye olunur? Game+ a nerden üye olunur?
3 Mart 2021 garavel 3.5k puan sordu