search
Giriş
0 oy
27 gösterim
Assassin's Creed serisini oynamak istiyorum. Sizce değer mi indirmeye ?
4.5k puan
yeniden etikenlendirildi

2 Cevap

0 oy

Seri kesinlikle oynanır. 3. oyunu çok fazla hata bulunduğu için tutmamıştır sadece. Birde 4. oyunda gemi sürmek çok fazla olduğundan oyunda düşüş yaşandı. Onun dışında efsanedir. Assassin's Creed:Brotherhood ve Assassin's Creed:Revolution şiddetle tavsiye ederim. Zaten beğenirsen gerisi çorap söküğü gibi gelir. Ahh ahh ne çektin be Ezio Auditore...

3.0k puan
0 oy

Assassin's Creed Odyssey crack indirip 53 saat gameplayden sonra parası neyse verip Assassin's Creed Valhalla aldım. Çoluğun çocuğun özel okul parasını yedim oynunu almak için. Ama değer...
Soğuk Espri: Valhalla vallaha çok güzel oyun moruk

3.0k puan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 5 gösterim
5 gösterim
Arkadaşım Assassin's Creed Revelations oyununun İstanbul'da geçtiğiniz söyledi. Assassin's Creed Revelations zevkli bir oyun mu? Assassin's Creed İstanbul için oynamayı tavsiye eder misiniz?
15 Ocak canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 20 gösterim
20 gösterim
AC Valhalla Türkçe Yama çıktı mı? AC Valhalla tr yama var mı?
11 Ocak canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 4 gösterim
4 gösterim
Assassin's Creed Valhalla Explosive Arrows skili haritada nerede? AC Valhalla'da duvar patlatmak için ok yeteneği bilmemiz gerek. Bu ok yeteneğini nereden öğreneceğiz?
22 saat önce canonka 3.0k puan sordu
0 oy
2 cevap 4 gösterim
4 gösterim
AC Valhalla'da bazı hazineler Kırılabilir taş duvarların arkasında oluyor. Ama bu duvarların yanında patlatma malzemeleri her zaman olmuyor. Aşağıdaki gibi kırılgan taş duvarlar nasıl kırılır?
2 gün önce canonka 3.0k puan sordu
0 oy
1 cevap 6 gösterim
6 gösterim
AC Valhalla balık yakalama nasıl yapılır? Assassin's Creed Valhalla balık yakalama görevi nasıl yapılır? AC Valhalla balık nerede bulunur?
2 gün önce canonka 3.0k puan sordu