search
GirişSORU SORABİLMEK İÇİN HERHANGİ BİR SORUYU PUANLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. Sadece 101 puan ve üzeri kullanıcılar soru sorabilir.

0 oy
750 gösterim
167 puan

1 cevap

0 oy
Merhaba,

Lol'de 2 adet jungle itemı vardır kırmızı ve mavi olmak üzere.

Mavi ormancı eşyası smite'ınızı(çarpınızı) rakip şampiyonlara atmanıza izin verir, blue smite olarak adlandırılır blue smite'ı rakip şampiyona attığınızda rakip şampiyon yavaşlar ve anlık olarak belli bir hasar verir. Bu sebeple mavi ormancı eşyasını çıkmanız gereken şampiyonlar suikastçı ormancılar (KhaZix,Rengar) veya yavaşlatmasınız kullanmak için full tank ormancılardır(Sejuanni, Zac).

Kırmızı ormancı eşyası smite'ınızı(çarpınızı) mavi jung itemı gibi şampiyonlara atmanıza izin verir ama verdiği özellik rakipten bir süreliğine daha az hasar almanızı sağlarken bir yandan rakibe hasar verdikçe kendi hasarınızın yanı sıra bir süreliğine gerçek hasar almasını sağlar bu kırmızı ormancı eşyasını ise biraz daha sürekli hasar veren ormancılara (LeeSin, Jax) çıkabilirsiniz.
5.1k puan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 1K gösterim
1K gösterim
Lol de kritik hasarı nedir? Lol de kritik hasarı nasıl hesaplanır? kritik hasarı kaç vurur? kritik nedir? kritik neye göre vurur? kritik 2 kat mı vurur?
9 Aralık 2020 garavel 3.5k puan sordu
0 oy
1 cevap 3.5K gösterim
3.5K gösterim
Arkadaşlar lol de bekleyin scale olup taşıyacam falan diyorlar. bu scale nedir bir açıklayın size zahmet?
14 Haziran 2020 Easfa 5.1k puan sordu
0 oy
1 cevap 16.9K gösterim
0 oy
1 cevap 58 gösterim
58 gösterim
Xbox Series X ve Xbox Series S karşılaştırması. Xbox Series X ve Xbox Series S arasındaki farklar neler? Xbox Series X ve Xbox Series S arasındaki fiyat farkı?
27 Ekim 2020 garavel 3.5k puan sordu
0 oy
1 cevap 1.3K gösterim
1.3K gösterim
Eşleştirmeli oyun derken botlara karşı rastgele seçilen sihirdarlarla oynayınca eşleştirmeli sayılıyor mu??
14 Aralık 2020 zeynep 102 puan sordu